Canlı YayınCanlı Yayın Duyuruları
SON DAKİKA

24 Haziran Canlı Yayın Konukları

Saküder ile Paris Tv-Radyo Anadolu’nun 24 Haziran Çarşamba günü Türkiye saatiyle saat 21.00’da Ali Eser ve Ali Sarıca’nın sunuculuğunda, telekonferans yoluyla canlı yayın konuklarımız CHP Genel Başkan Yardımcısı, Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal, Avukat – Siyasetçi Hikmet Tepe, Ressam, Sanat Terapisti Bahar Çıralı ve Ressam, Sanatçı Aynur Güner Görmüş ekranları başında siz değerli izleyicilerimizle buluşuyoruz.
Ülkemizde Coronovirüs Covid – 19 Karantina günlerinde Saküder ile sanat, sağlık ve yönetim günlerimizi ele aldığımız. Birbirinden değerli konuklarımızın telekonferans sistemiyle yer alacağı canlı yayın programı Paris ve Türkiye’de Tv- Radyo Anadolu Facebook, Youtube ve Instagram’da izlenmektedir.
Programı izlemeniz dileğiyle şimdiden iyi seyirler dileriz.
Ali Eser Saküder Yönetim Kurulu Başkanı
Not: Yayınımızın daha çok izleyici tarafından izlenmesi için afiş ve programı bütün sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmanızı diliyoruz.
Aşağıda canlı yayın İzleme Linkilerimiz bulunmaktadır. https://www.facebook.com/pages/Sak%C3%BCder-Akademi-Sanat-Merkezi/437310706814037
https://www.facebook.com/groups/sakuder/
https://www.facebook.com/SAK%C3%9CDER-Sanat-ve-Sanatkarlar-Toplulu%C4%9Fu-K%C3%BClt%C3%BCr-Derne%C4%9Fi-268724433177244/?epa=SEARCH_BOX

Anasayfa

Daha fazla göster

Benzer içerikler

Başa dön tuşu