Canlı YayınCanlı Yayın Duyuruları
SON DAKİKA

17 Haziran Canlı Yayın Konukları

 

Saküder ile Paris Tv-Radyo Anadolu’nun 17 Haziran Çarşamba günü Türkiye saatiyle saat 21.00’da Ali Eser ve Ali Sarıca’nın sunuculuğunda, telekonferans yoluyla canlı yayın konuklarımız
THM Sanatçısı ve oyuncu Sayın Sadık Gürbüz, Duayen Amasya Belediye Başkanı Sayın Gündüz Türem, CHP Amasya Milletvekili Sayın Av. Mustafa Tuncer, CHP Amasya Gümüşhacıköy Belediye Başkanı Sayın Zehra Özyol ve ekranları başında siz değerli izleyicilerimizle buluşuyoruz.
Ülkemizde Coronovirüs Covid – 19 Karantina günlerinde Saküder ile sanat, sağlık ve yönetim günlerimizi ele aldığımız ve bu Özel yayında.
Birbirinden değerli Amasya İlinden konuklarımızın telekonferans sistemiyle yer alacağı canlı yayın programı Paris ve Türkiye’de Tv- Radyo Anadolu Facebook, Youtube ve Instagram’da izlenmektedir. Memleketimiz Amasya ilimize özel hazırlanan yayında Atatürk’ün Amasya’ya gelişinin 101. Yıl anısı özel
Programını izlemeniz dileğiyle şimdiden iyi seyirler dileriz.
Ali Eser Saküder Yönetim Kurulu Başkanı
Not: Yayınımızın daha çok izleyici tarafından izlenmesi için afiş ve programı bütün sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanızı diliyoruz.

Etiketler
Daha fazla göster

Benzer içerikler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı