Canlı YayınCanlı Yayın Duyuruları
SON DAKİKA

10 Haziran Canlı Yayın Konukları

Saküder ile Paris Tv-Radyo Anadolu’nun 10 Haziran Çarşamba günü Türkiye saatiyle saat 21.00’de Ali Eser ve Ali Sarıca’nın sunuculuğunda, telekonferans yoluyla canlı yayın konuklarımız CHP İstanbul Milletvekili Sayın Gürsel Tekin, Prof. Dr. Kıbrıs Amarikan Üniversitesi Rektörü- Grafik Tasarımcı Sayın Gökçe Keçeci, Dr. Dünya Sağlık Örgütü Avrupa Programı Eski Direktörü- Bilim İnsanı Sayın Serdar Savaş ve ekranları başında siz değerli izleyicilerimizle buluşuyoruz.
Programda ülkemizde Coronovirüs Covid-19 Karantina günlerinde Saküder ile sanat, sağlık ve yönetim günlerimizi ele alıyoruz.
Birbirinden değerli konuklarımızın telekonferans sistemiyle yer alacağı canlı yayın programı Paris ve Türkiye’de Tv- Radyo Anadolu Facebook, Youtube ve Instagram’da izlenmektedir.
@tvradyo.anadolu

#art #artist #artwork #arte #artoftheday #artistic #artsy #artofvisuals #artistsoninstagram #arts #artgallery #artists #artistsofinstagram #artlife #artlovers #artstagram #artista #artisan #artistoninstagram #artworks #artshow #artcollector #artforsale #artshub #artlover #artofinstagram #artphotography #Artstudio #artcollective #artdeco

Etiketler
Daha fazla göster

Benzer içerikler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı